Lütfen bekleyin..
AK Parti'nin Batman Belediye Başkan adayı Murat Güneştekin, merakla beklenen ‘Batman’ı Şaha Kaldıracak Dev Projeler’ini açıkladı. Güneştekin'in insan odaklı projelerinde; ulaşım, altyapı, sosyal, yeşili ve çevreyi önceleyen, istihdama, kadınlara, gençlere yönelik, sanayi ve ekonomik kalkınmayı hedefleyen, muasır medeniyeti yakalayacak, akıllı şehir konseptine uygun somut projeler dikkat çekti.
Türkiye’nin 55 farklı ilinde gençlik çalışmaları ve sosyal sorumluluk projeleri çalışmalarını yapan Türkiye Gençlik Konseyi’nin Genel Başkanı Kasım BAĞDU ve Beraberindeki Yönetim Kurulu ekibi ile İskenderun Kaymakamı İskender YÖNDEN’i ziyaret etti.
AK Parti Genel merkez Teşkilat Başkan yardımcısı Konya Milletvekili Abdullah Ağralı ve beraberindeki heyet ile il başkanlığımıza çalışma ziyaretinde bulundular.
Batman Üniversitesi ve Batman Ticaret Borsası tarafından Batı Raman Kampüsü'nde Rektörümüz Prof. Dr. Aydın Durmuş’un katılımı ile 1740 adet fidan dikimi gerçekleştirildi.
Batmanlı Ressam Ahmet Güneştekin’in sanat yolculuğunu konu alan belgesel filmin Türkiye’deki ilk gösterimi, sanatçının doğum yeri olan Batman’da, adının verildiği Batman Belediyesi Ahmet Güneştekin Kültür ve Sanat merkezinde gerçekleştirilecek.
24 Haziran seçimleri AK Parti Milletvekili adayları Ayla Işık ve Av. Murat Çiçek, AK Parti İl Başkanı Abdullah Akif Gür’ü ve SKM Başkanı Abdurrahman Sevim’i ziyaret ettiler.
Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilara Yıldız, şişmanlığın sebepleri ve şişmanlıkla nas..
AK Parti Batman Gençlik Kolları Başkanlığı, Türkiye Gençlik Konseyi (TGK)’ni ziy..
Büyüdüm Çocuk Oldum Platformu (BÇO), Yardımhane Derneği ve Sosyal Suriye Gruplar..
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin okulların tatile girmesini fırsat bilerek öğ..
Ülke genelinde olduğu gibi Gaziantep’te de sıcak hava etkili olmaya devam ederke..
Batman Malabadi Köprüsü yakınlarında yaralı olarak bulunan leylek, Belediye Vete..
16 Nisan'daki referandumdan sonra kurucusu olduğu AK Parti'ye Genel Başk..
Samsun’un Çarşamba ilçesinde billboarddaki Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafını ..
E-GAZETE
Gençler Bedelli Askerlik çıksın mı ?
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=