Lütfen bekleyin..
Sivas'ın Kangal ilçesinde bir vatandaşın iki kangal köpeğini traktörün arkasına bağlayarak sürüklemesi vatandaşların tepkisine neden oldu. Sosyal medyada paylaşılan görüntüleri gören Sivas Valisi Salih Ayhan, harekete geçerek bu kötülüğün cezasız kalmayacağı mesajını verdi.
Siirt’te bir evde yapılan aramada çok sayıda tarihi eser niteliği olan malzeme ve ruhsatsız silah ele geçirildi.
Malatya’da jandarma ekipleri tarafından yapılan operasyonda piyasa değerinin 5 milyon dolar olduğu tahmin edilen 5 bin yıllık İbranice el yazması kitap ele geçirildi.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu İdlib’de Türk konvoyuna yapılan saldırıya ilişkin, “Burada ateşkesi sağlamamız lazım rejim siyasi çözüme fazla inanmadığı için askeri çözümü zorlamaya başladı. Rejimin garantörü kim Rusya ve İran, özellikle Rusların oralardan özellikle taciz geliyor açıklamaları doğru değil. Tüm dünyaya bu konuda çağrıda bulunuyoruz. Burası Suriye’nin geleceği bakımından ve siyasi çözüm bakımından önemlidir” dedi.
Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde bir apartmanın girişine yuva yaptığı tespit edilen 60 adet yarasa itfaiye ekipleri tarafından çıkarıldı.
Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortasında (Trafik Sigortası) Tarife Uygulama Esasları Eylül ayından itibaren değişiyor. İkinci el araç alacak vatandaşlar, daha önce 15 gün satıcının sigortasını kullanabilirken bu durum ortadan Eylül ayında kaldırılıyor.
Sivas'ın Kangal ilçesinde bir vatandaşın iki kangal köpeğini traktörün arkas..
Siirt’te bir evde yapılan aramada çok sayıda tarihi eser niteliği olan malzeme v..
Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde bir apartmanın girişine yuva yaptığı tes..
Balıkesir'in Gönen ilçesinde bir kişi, ninesini boğazından bıçaklayarak öldü..
Hatay’da hasadı süren patlıcanın fiyatı maliyetini karşılamıyor.
Kurban Bayramı'nı ülkelerinde geçiren Suriyeliler, Kilis Öncüpınar Sınır Kap..
Bilecik’in Pazaryeri ilçesine bağlı Kınık köyünde hobi olarak akvaryum karidesi ..
Bartın'da kontrolden çıkan araç baraja uçtu; 5 kişi baraj sularına kapıldı. ..
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=