Menü

Türkiye Genclik Konseyi Gazetesi

Geri Dön
 • Yöresel ürünler ve hediyelik eşya festivali yapıldı

  Batman'da 45 ilin katıldığı yöresel ürünler ve hediyelik eşya festivali yapıldı. Batman'da özel bir şirket tarafından Atatürk Parkında düzenlenen yöresel ürünler ve hediyelik eşya festivaline vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

 • Türkiye Gençlik Konseyi Gönülleri Bağladı

  Bu yıl Trabzon’da gerçekleştirilen Gönül Bağı Projesi Kapsamın’da Türkiye Gençlik Konseyi Batman il Başkanı Veysi Mercimekçi katılım sağladı.

 • 20 YILDA YAPILAMAYANI KAYYUM 8 AYDA YAPTI

  İçişleri Bakanlığınca Bismil Belediyesine başkan vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Turgay Gülenç, 8 ayda 21 proje gerçekleştirdiğini söyledi.

 • ÇOBAN,2 BİN YILLIK TARİHİ KURTARDI

  İzmir’in Ödemiş ilçesinde, tarihi bölge olduğu iddialarına rağmen yıllardır yapılmak istenen çöp depolama alanında bir çoban tarafından tesadüf eseri 2 bin yıl öncesine ait olduğu düşünülen bir kilisenin ya da hamamın tavanı bulunmuştu.

 • Bingöl’de kanserle mücadelenin önemini anlatıldı

  Memorial Diyarbakır Hastanesi tarafından Bingöl İli Sağlık Yöneticileri, Bingöl Devlet Hastanesi Dahiliye, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Üroloji ve Göğüs Cerrahi Uzmanları ile Bingöl Aile Hekimlerine yönelik, Memorial Diyarbakır Hastanesi Kanser Merkezi’nden Tıbbi Onkoloji Uzmanı Doç. Dr. M. Ali Kaplan ve Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Dr. Mehmet Murat Akın’ın “Kanser Tedavilerinde Son Gelişmeler” başlıklı sunumlarıyla seminer düzenlendi.

 • ANKARA, ’BAŞKENT’ OLUŞUNUN 94’ÜNCÜ YILINI KUTLADI

  Yenimahalle Belediyesi ve Ankara Kulübü Derneği, 5-13 Ekim Uluslararası Başkent Ankara Haftası dolayısıyla "Türk Dünyasının Başkenti Ankara Konserleri" adlı etkinliğe imza attı.

 • Karşıyaka ‘Global Aktif Şehir’ yolunda

  Uluslararası Herkes İçin Spor Derneği’nden (TAFISA) Türkiye’de ilk kez ‘Aktif Şehir’ unvanını alan Karşıyaka Belediyesi, ‘Global Aktif Şehir’ programına da dahil edildi.

 • Acıbadem Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi açıldı

  Kadıköylülerin spor tesisi ihtiyacına çözüm üretmek için harekete geçen Kadıköy Belediyesi, Acıbadem Mahallesi’nde yapımına başladığı yarı olimpik kapalı yüzme havuzu ve spor merkezinin açılışını gerçekleştirdi.

 • Kaymakam ata bindi, tarlalarda okula gitmeyen öğrenci aradı

  Gaziantep’in Araban ilçesinde ata binen kaymakam, Araban Ovası’ndaki tarım arazilerinde okula gitmeyen öğrenci aradı.

 • KAYMAKAM ÖZTÜRK’TEN MİNİK ÖĞRENCİLERE HEDİYE

  Van’ın Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk, öğrencilere 200 adet eğitici çocuk dergi seti ve oyuncak dağıttı.

 • Avrupa şampiyonları Gaziantep’te kahramanlar gibi karşılandı

  Avrupa Şampiyonu olan Ampute Milli Takımı’na Şahinbey Futbol Takımı’ndan giden 6 antrenör ve futbolcu, Gaziantep Havalimanı’nda kahramanlar gibi karşılandı.

 • SINIRA ASKERİ SEVKİYAT DEVAM EDİYOR

  Türkiye’nin İdlib operasyonu kapsamında Hatay’ın Reyhanlı ilçesindeki sınır karakoluna tırlarla çok miktarda askeri mühimmat, teçhizat, alt yapı malzemesi, vinç ve bir zırhlı personel taşıyıcı araç sevk edildi.

Önceki Sonraki
© 2017 - Türkiye Genclik Konseyi Gazetesi

Normal Siteye Dön